گفتار درمانی آنلاین

ارتباط خود را با گفتار درمانی آنلاین بهتر از هرجای دیگر بهبود ببخشید...
بدون رفت و آمد، بدون انتظار کشیدن و بدون اتلاف وقت!

گفتار درمانی آنلاین توان هاب

اگر دنبال یک خدمت عالی برای خود و یا عزیزتان هستید

جای درستی آمده اید

ما به شما کمک می کنیم تا:
اعتماد به نفس

با اعتماد به نفس صحبت کنید.

کیفیت زندگی

مهارت های از دست رفته و کیفیت زندگی یا استقلال خود را برگردانید.

افزایش شانس موفقیت

ایجاد بیشترین شانس ممکن برای موفقیت.

نمایش توانایی ها

توانایی واقعی علمی یا حرفه ای خود را به راحتی به نمایش بگذارید.

ارتباط موثر

با دیگران راحت،عمیق و موثر ارتباط برقرار کنید.

ارتباط راحت

به راحتی ارتباط برقرار کنید.

ما به مردم این قدرت را می دهیم تا به بهترین نسخه خودشان تبدیل شوند.

برنامه های گفتار درمانی آنلاین به همه این فرصت را می دهد تا با خیالی آسوده و اطمینان ارتباط برقرار کنند.

هدف مراجع ما هر چیزی که باشد، ما به آنها کمک می کنیم.

به دنبال خدمات حضوری گفتاردرمانی هستید؟ گفتاردرمانی در منزل

ما در گفتار درمانی آنلاین پیشرو هستیم.

ما در گفتار درمانی آنلاین پیشرو هستیم. درمانگران پیشرو ما زندگی ده ها کودک و بزرگسال را از سال ۱۳۹۷ تغییرداده اند و در زندگی شان موثر بوده اند

مشاوره رایگان توان هاب

ما به طورموثری به مراجعین در همه سنین کمک می کنیم:

تأخیر در گفتار، بیان و اصلاح لهجه

اختلالات زبان و اختلالات ناشی از آسیب ها و بیماری ها

لکنت و صدا درمانی

گفتار درمانی آنلاین
یک سرویس نوآورانه موثر که باعث ایجاد ارتباط می شود و موفقیت آمیز خواهد بود

مدل منحصر به فرد ما به افراد در هر سنی و شرایطی مناسب و جذاب است و نتیجه می دهد در واقع، مراجعین به ما می گویند که جلسات گفتار درمانی آنلاین شبیه به "جلسات درمانی" نیست. گفتار نحوه برقراری ارتباط با افکار است. یعنی چیزی که با زبان می گوییم همان چیزی است که در افکار ماست. وقتی گفتار و زبان در حد عالی دارید، به راحتی صحبت می کنید و با دیگران ارتباط برقرار می کنید. ما همراه شما با یک برنامه منحصر به فرد و تخصصی کمک خواهیم کرد، تا ارتباط شما را بهود ببخشیم

شروع کردن بسیار آسان است:

Card image cap
یک تماس برای شروع ترتیب دهید.

با گفتار درمانگر ما ملاقات کنید، نگرانی های خود را با او د رمیان بگذارید و برنامه درمانی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

Card image cap
برنامه درمان تخصصی خود را اجرا کنید.

گفتاردرمانگر شما که به صورت جداگانه انتخاب شده است ، شما را در برنامه درمانی تان راهنمایی می کند تا برای موفقیت بزرگ آماده شوید.

Card image cap
با اعتماد به نفس ارتباط برقرار کنید.

همانطور که از نظر آکادمیک، حرفه ای و شخصی در روش های جدید ظاهر می شوید، فرصت ها و ارتباطات جدید را شروع کنید.

گفتار درمانی یکی از شاخه های توانبخشی و از رشته های علوم پزشکی می‌باشد که به تشخیص و درمان اختلالات مربوط به گفتار و زبان می‌پردازد. با گذشت زمان و شیوع ویروس های جدید مثل کرونا، روش نوین تر ، بهتر و مقرون به صرفه تری برای گفتار درمانی به وجود آمد. روش محبوب گفتار درمانی آنلاین، که در آن افراد به آسانی می‌توانند درمان مناسب را دریافت و شرایط خود و عزیزشان را بهبود ببخشند.

مجموعه توان‌هاب ارائه دهنده تخصصی خدمات توانبخشی در منزل و به صورت آنلاین، مستقر در شتابدهنده هلثینو دانشگاه علوم پزشکی ایران، که بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات آنلاین گفتا ردرمانی در کشور می باشد. برای شروع درمان کافی‌ است با ما تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره رایگان از تیم توان هاب، ما بهترین درمانگران را به شما معرفی خواهیم کرد‌. روش آنلاین گفتاردرمانی این اجازه را به ما می‌دهد تا از گفتاردرمانگران مجرب و با سابقه در سرتاسر ایران استفاده کنیم تا بهترین نتیجه حاصل شود. حضور در جلسات بسیار راحت است. شما می‌توانید در هر محیطی بدون حواس پرتی و فقط با اتصال به اینترنت وارد جلسه درمان خود و یا عزیزتان شوید. جلسه اول درمان، گفتاردرمانگر شما برای ارزیابی حضور خواهد داشت و با توجه به ارزیابی انجام شده، یک برنامه درمانی مناسب با شرایط ویژه شما را ارائه می‌دهد و از ابتدا تا انتهای درمان از شما پشتیبانی خواهد کرد. بعد از پایان هرجلسه درمان گفتاردرمانگر مخصوص شما تمرینات لازم را برای شما تعیین میکند تا جلسه بعدی آماده تر حضور پیدا کنید. همچنین بعد از پایان جلسات خود می‌توانید وارد سایت توان‌هاب شوید، به پروفایل شخصی خود و درمانگرتان بروید، تمرینات لازم را دریافت کنید و نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید. ما در طول روند درمان کنار شما خواهیم بود.